Програма “Leopolis for Future 2024”

14.03.2024 | 09:07

Deadline – 31 березня 2024 року

Кожного року в рамках програми стажування «Leopolis for Future» 25 найкращих українських студентів, що навчаються в українських університетах, проходять стажування в польських фірмах та установах, метою якого є продемонструвати кращі практики та розв’язання організаційних, правових і соціальних проблем у сфері бізнес-операцій та самоврядування. Завдяки набутому досвіду в Польщі стажисти стануть елітою молодих людей, які відкриті до змін та розвитку в Україні.

Відповідно до умов проєкту студенти II та III курсів (бакалаври) та студенти І курсу магістратури ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування у польських фірмах та установах впродовж одного-двох місяців у липні-серпні 2024 р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2 або польською мовою не нижче рівня B1.