Проєкт «Твоя кров. Моє життя. Наша перемога»

16.09.2024 | 14:12

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація донорів України» у партнерстві з КП «Перше медичне об’єднання Львова», ГО «Народна Самооборона Львівщини» та ГО «Ветеран Медіа» реалізовують проєкт «Твоя кров. Моє життя. Наша перемога» з метою залучити якомога більше нових донорів крові та підвищити обізнаність львів’ян у цій темі.

Пропонуємо усім охочим стати донорами та допомогти врятувати життя.

Якщо ви відчуваєте покликання та готовність, зареєструватись для участі у проєкті можна за покликанням — https://www.donor.ua/events/845

Дата: 19 вересня 2024 р.

Час: 09:00 год. до 12:00 год.

Місце: вул. Університетська, 1 (біля головного корпусу Університету)

Забір крові здійснюватимуть фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова з усім необхідним обладнанням, аби безпечно та комфортно здати кров.

Подія реалізовується за ініціативи Центру соціального розвитку і громадських ініціатив разом із Профкомом студентів Львівського університету.