Розпочала роботу Міжнародна наукова конференція “Депортації на українсько-польському пограниччі середини ХХ століття як злочини тоталітарних режимів проти людяності”

05.09.2024 | 13:39

​Сьогодні, 5 вересня 2024 року, розпочала роботу Міжнародна наукова конференція “Депортації на українсько-польському пограниччі середини ХХ століття як злочини тоталітарних режимів проти людяності”, присвячена 80-річчю початку депортацій українців з Надсяння, Лемківщини, Холмщини, Західної Бойківщини. Співорганізаторами заходу виступили: Львівська обласна рада, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, КЗ ЛОР “Львівський історичний музей”, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет “Львівська Політехніка”, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка та ін.