Розпочалась реєстрація магістрів 1 року навчання на загальноуніверситетські вибіркові дисципліни

10.09.2024 | 22:26

Магістри 1-го року навчання, розпочалась реєстрація на загальноуніверситетські вибіркові дисципліни!

І хвиля реєстрації розпочалась вже сьогодні та завершиться 12 вересня 2024 року;

ІІ хвиля реєстрації стартує з 10.00 год 13 вересня 2024 р. і триватиме до 14 вересня 2024 року.

Процедура вибору дисципліни відбувається у 3 етапи:

📌 Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та зміни/редагування свого вибору дисципліни.

📌 Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни, для яких групи складають не менше 10-ти осіб, а верхня межа – 50 студентів.

❗️Студенти, що зареєструвалися на дисципліни, для яких не вдалося укомплектувати групи, у другій хвилі реєстрації отримують можливість вибрати дисципліни зі сформованих після першої хвилі.

📌 Третім етапом формування індивідуального навчального плану студента на наступний 2024-25 навчальний рік є випадковий розподіл системою Деканат студентів, які не оформили свій вибір, серед дисциплін, які відбулися шляхом пропорційного доукомплентовування груп.

❗️Після обрання (або випадкового розподілу) вибіркові дисципліни стають обовʼязковими для конкретного студента і заміні не підлягають!

Поспішайте робити свій обдуманий вибір!