Шановні випускники історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка!

23.02.2020 | 12:57

Звертаємося до Вас із проханням про меценатську підтримку створення сучасного Археологічного музею історичного факультету із широким застосування цифрових технологій.

У 2020 р. історичний факультет святкуватиме 80-річчя від часу створення. Однією з окрас факультету віддавна є Археологічний музей, початки колекції якого сягають 1880 р. З цього часу він функціонував у різних організаційних формах, а його фонди на сьогодні налічують понад 50 тис. музейних предметів. Більшість із Вас доклалися до поповнення музейної скарбниці Університету під час навчання на факультеті і проходження археологічних практик.

Остання реекспозиція музею була проведена ще на початку 1990-х років. У 2019 р. за кошти Університету проведено капітальний ремонт приміщень Музею (у т.ч. заміна паркету, вікон, системи освітлення, встановлено протипожежну, охоронну сигналізацію, відеоспостереження тощо), буде закуплено нові експозиційні вітрини.

Однак для завершення формування сучасного музейного простору необхідно придбати додаткове мультимедійне устаткування, зокрема, інтерактивні сенсорні інформаційні панелі, телевізійні панелі, системні блоки, пульти управління, проектори, комп’ютери, планшети у вітрини тощо.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до підтримки осучаснення комплексу Археологічного музею, що дасть змогу яскраво і повніше висвітлювати давнє минуле нашого краю.

Деталі можна з’ясувати:

Деканат історичного факультету

Декан: Качараба Степан Петрович, д.і.н., проф.

Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 329, тел. (032) 239 41 36, e-mail: history.faculty@lnu.edu.ua

Завідувач Археологічного музею: Погоральський Ярослав Володимирович, к.і.н.

тел. (032) 239 43 76, 067 799 05 80, email: pohoralskyy@ukr.net

Також можна перераховувати грошові кошти на рахунок Благодійного фонду «Фонд розвитку Університету»

р/р в АТ КБ «Приватбанк»

UA663253210000026002053714540

ЄДРПО 40419297

з приміткою «Археологічний музей»

* Із метою формування поіменного переліку меценатів музею та оперативного відстежування надходження коштів, просимо усіх жертводавців повідомляти нас про перерахування коштів на вказані вище контактні дані.