Студентський історичний турнір імені Михайла Грушевського, 16-18 лютого

16.02.2016 | 13:11

16-18 лютого 2016 р. у стінах Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Студентський історичний турнір імені Михайла Грушевського.

Організатори заходу: ЛНУ ім. І. Франка, Наукова бібліотека ЛНУ ім. І. Франка, Історичний факультет ЛНУ ім. І. Франка, Наукове товариство історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, Львівський медієвістичний клуб.

У Турнірі взяли участь 11 команд, сформованих зі студентів історичного, філологічного та економічного факультетів ЛНУ ім. І. Франка, а також студентів історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, студентів геодезичного факультету Національного Університету “Львівська Політехніка” та учнів МАН.

Мета заходу: стимулювати творчу діяльність юних істориків, створити майданчик для обміну думками, ідеями та досвідом.

Учасники турніру мали змогу ознайомитися з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в історичній галузі знань, поспілкуватися з викладачами історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка та налагодити нові дружні контакти.

Турнір проходив у формі відкритої дискусію команд-суперників на історичні теми. Модерував захід суддівський корпус у складі викладачів та аспірантів історичного факультету ЛНУ ім. І. Франка.

Результати Турніру:

• І місце – команда “Збірна №2” Львівського національного університету імені Івана Франка (капітан – Наталія Райтаровська) та команда “Незнайки” Київського національного університету імені Т. Шевченка (капітан – Євген Шатілов).
  • ІІ місце – команда “Збірна №1” (ЛНУ, капітан – Орест Микієвич), “Daisy bell” (КНУ, капітан – Павло Корцуб), “Semper Ante” (КНУ, капітан – Олексій Ліпський) та учнівська команда з МАН (капітан – Святослав Угрин).
  • ІІІ місце – 4 команди: “Іст-11 (ЛНУ, капітан – Руслан Бондаренко)”, “Ентузіасти (ЛНУ, капітан – Максим Білоус)”, “Працівники за спеціальністю (КНУ, капітан – Катерина Галух)”, “Мандаринки” (ЛНУ, капітан – Катерина Андрійчук). Окрему подяку та заслужене 3 місце здобула команда неісториків “Еко-гео” (ЛНУ-НУ “ЛП”, капітан – Валентина Босович).

Детальніша інформація про Турнір та світлини з нього на сайті Львівського медієвістичного клубу.

img_0209 img_0281 img_02611 img_0278

v1GqUK810is zw-5oVVYmpI b75vNJKCWyo nfJrYDNumj4 5S6HuRiZVoA