В Університеті відкриють нову спеціалізацію “Центральна Європа впродовж історії: від багатонаціональних монархій до Вишеградської співпраці”

01.02.2016 | 11:15

До уваги викладачів та студентів!

26 січня 2016 р. Міжнародний Вишеградський Фонд схвалив рішення про підтримку відкриття в рамках магістерської програми з історії у Львівському національному університеті імені Івана Франка спеціалізації “Центральна Європа впродовж історії: від багатонаціональних монархій до Вишеградської співпраці”.

За фінансової підтримки Фонду студенти-історики тепер зможуть безпосередньо в Університеті слухати лекції найкращих учених із Польщі, Словаччини, Угорщини та Чеської Республіки, відвідувати їхні семінари та готувати під їхнім керівництвом свої наукові роботи.

Старт програми заплановано на 2016–2017 навчальний рік.