Відбувся Благодійний книжковий форум

17.05.2024 | 11:16

16 травня 2024 року у нас на факультеті відбувся Благодійний книжковий форум. Студенти мали можливість поповнити особисті бібліотеки якісною та корисною літературою, яку надали викладачі з власних книгозбірень, за донат у підтримку військовослужбовців. Подію організували представники Студентської ради та Профбюро історичного факультету.

Метою заходу було закрити збір на РЕБ для 125-ї Окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. До неї на початку повномасштабного вторгнення долучився доктор історичних наук етнолог Роман Тарнавський, пари якого студенти згадують з теплом та усмішкою. Майбутні історики мають надію, що після перемоги Роман Богданович повернеться до викладацької діяльності та допомагатиме і надалі поглиблювати їхні знання.