Відбувся круглий стіл «Боротьба за збереження національної державності: традиції та перспективи»

17.05.2024 | 10:56

15 травня 2024 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Боротьба за збереження національної державності: традиції та перспективи», присвячений пам’яті визначного історика і державного діяча Івана Кревецького.

Організатори зустрічі – Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України, Наукове товариство імені Шевченка, Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса та громадська організація «Мистецький Фонд імені Короля Данила».

В межах заходу у холі головного корпусу Університету також відкрили виставку «Нескорена Україна у війні цивілізацій».