Програма обміну студентами та аспірантами з Варшавським університетом (м. Варшава, Польща)

12.10.2018 | 09:30

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
Deadline – 14 листопада 2018 року

Відповідно до умов угоди студенти II та III курсу (бакалаври), студенти I курсу магістратури та аспіранти ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися у Варшавському університеті впродовж 4 або 5 місяців у другому семестрі 2018-2019 н.р.

УВАГА! Учасникам програми НЕ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬ щомісячну стипендію та не відшкодовують витрати на проїзд. Приймаюча сторона бере на себе витрати за навчання, можливе покриття витрат за проживання за умови наявності вільних місць в гуртожитках Варшавського університету.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом/аспірантом ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти польською або англійською мовою не нижче рівня В2.