Новини

Шановні випускники історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка!

23.02.2020 | 12:57

Звертаємося до Вас із проханням про меценатську підтримку створення сучасного Археологічного музею історичного факультету із широким застосування цифрових технологій.
У 2020 р. історичний факультет святкуватиме 80-річчя від часу створення. Однією з окрас факультету віддавна є Археологічний музей, початки колекції якого сягають 1880 р. З цього часу він функціонував у різних організаційних формах, а його фонди на сьогодні налічують понад 50 тис. музейних предметів. Більшість із Вас доклалися до поповнення музейної скарбниці Університету під час навчання на факультеті і проходження археологічних практик.
Остання реекспозиція музею...

Читати »

Онлайн-зустріч “Канцерка-місце, де зустрічаються технології”

25.11.2021 | 10:38

Запрошуємо на онлайн-подію, присвячену археологічній керамології, а також LIDAR дослідженням в археології, яка відбуться 30 листопада 2021 р.
Програма заходу:
16:00-16:40
Анастасія Корохіна, кандидатка історичних наук, наукова співробітниця Інституту археології НАН України: “Петрографія археологічної кераміки: що й для чого?”.
Анастасія познайомить онлайн-глядачів з петрографією – методом дослідження прозорих шліфів кераміки через поляризаційний мікроскоп.
16:50-17:30
Ганна Юрченко, наукова співробітниця Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького, дослідниця археологічного об’єкту Балка Канцерка: “Унікальний гончарний центр з цікавою історією та великим потенціалом для досліджень”.
Ганна розкаже про історію досліджень...

Читати »

Міжнародна наукова конференція «Відображення історичних та релігійно-міфологічних образів в сучасній популярній культурі»

25.11.2021 | 10:32

Наші колеги з Кафедри історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка запрошують взяти участь у Третій міжнародній науковій конференції «Відображення історичних та релігійно-міфологічних образів в сучасній популярній культурі».

Захід відбудеться 29 листопада 2021 року. Конференція проходитиме в онлайн форматі на платформі Zoom (посилання буде відправлене учасникам після реєстрації). Час початку конференції буде уточнено з урахуванням епідеміологічної ситуації та відповідних постанов щодо організації навчального процесу.
Пропонуємо Вам надіслати заявку та виступити з доповіддю або долучитись в якості вільного...

Читати »

Збір коштів для онкохворих діток до дня Святого Миколая

24.11.2021 | 09:49

День св. Миколая — чарівне свято для усіх дітей, а часу до нього залишилось зовсім трохи.

Студентська рада та Профбюро студентів історичного факультету ЛНУ цьогоріч вирішила стати волонтерами-благодійниками і допомогти онкохворим діткам спільно з фондом Таблеточки про який ви точно чули.

Наша ціль — зібрати якомога більше коштів і подарувати дітям можливість одужати. А для цього ми створили кампанію зі збору коштів: https://super.tabletochki.org/…/stan-mikolajem-dlya…

Закликаємо кожного підтримати нашу ініціативу та щиро сподіваємось, що нашою великою університетською родиною зможемо зробити добру справу!

Читати »