Новини

Шановні випускники історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка!

23.02.2020 | 12:57

Звертаємося до Вас із проханням про меценатську підтримку створення сучасного Археологічного музею історичного факультету із широким застосування цифрових технологій.
У 2020 р. історичний факультет святкуватиме 80-річчя від часу створення. Однією з окрас факультету віддавна є Археологічний музей, початки колекції якого сягають 1880 р. З цього часу він функціонував у різних організаційних формах, а його фонди на сьогодні налічують понад 50 тис. музейних предметів. Більшість із Вас доклалися до поповнення музейної скарбниці Університету під час навчання на факультеті і проходження археологічних практик.
Остання реекспозиція музею...

Читати »

Вітаємо Ігоря Букала та Юрія Саврука з отриманням Обласної премії імені В’ячеслава Чорновола!

04.12.2020 | 16:08

3 грудня 2020 року в НУ «Львівська політехніка» представники обласної влади Львівщини нагородили найкращих студентів закладів освіти регіону. Цьогоріч обласні премії отримали дев’ятнадцятеро студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше: https://www.lnu.edu.ua/studentiv-l-vivs-koho…/

Щиро вітаємо студентів Львівського університету і бажаємо подальших успіхів на шляху професійного становлення!

Читати »

Тренінг: SUPER-POWER: Як бути мотивованим, реалізувати себе та заробляти гроші на справі, яку ти любиш, у пост-карантинному світі?

03.12.2020 | 14:07

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та усі зацікавлені!
Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку запрошує вас
приєднатися до тренінгу: SUPER-POWER: Як бути мотивованим, реалізувати себе та заробляти гроші на справі, яку ти любиш, у пост-карантинному світі?
Спікер: Ольга Слащева, генеральний продюсер Videomatica Production
Коли: 15 грудня, 2020; початок 0 14.00
Де: трансляція на фб сторінці відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом
https://www.facebook.com/CareerOfficeLNU
Що буде на івенті:
 ПРИОРІТЕТИ І ЦІННОСТІ ТОП-вправи для того, щоб зрозуміти свої цінності та пріоритети у...

Читати »

Лекція Дмитра Пефтіця «Феномен геометричного орнаменту»

03.12.2020 | 14:03

19 грудня планується лекція старшого наукового співробітника Національного Києво-Печерського заповідника Дмитра Пефтіця «Феномен геометричного орнаменту» (12.00, Археологічний музей ІА НАНУ, вул. Богдана Хмельницького, 15, цокольний поверх Природничого музею, М Театральна).
Орнамент є одним з найдавніших проявів людської свідомості, його глибоке коріння в історії людства підтверджується археологічними джерелами. Природа цього феномену зумовлена усвідомленням циклічності процесів у Всесвіті, необхідністю оцінки та прогнозування ритмів «світового порядку». Така потреба визначає ключові характеристики орнаменту – ритмічність та симетрію, завдяки яким він вирізняється серед інших різновидів зображень...

Читати »

Вітаємо доцента кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Сипко Богдану Володимирівну з присвоєнням вченого звання!

02.12.2020 | 16:51

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1471 від 26 листопада 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 листопада 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України від 2 липня 2020 року № 886, від 24 вересня 2020 року № 1188», вченим Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук і доктора наук, присвоєно вчені звання доцента і професора.

Щиро вітаємо доцента кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн...

Читати »