Новини

Шановні випускники історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка!

23.02.2020 | 12:57

Звертаємося до Вас із проханням про меценатську підтримку створення сучасного Археологічного музею історичного факультету із широким застосування цифрових технологій.
У 2020 р. історичний факультет святкуватиме 80-річчя від часу створення. Однією з окрас факультету віддавна є Археологічний музей, початки колекції якого сягають 1880 р. З цього часу він функціонував у різних організаційних формах, а його фонди на сьогодні налічують понад 50 тис. музейних предметів. Більшість із Вас доклалися до поповнення музейної скарбниці Університету під час навчання на факультеті і проходження археологічних практик.
Остання реекспозиція музею...

Читати »

Відкриття Музею історії електрифікації Львівщини

06.05.2021 | 12:51

18 травня у світі відзначають Міжнародний день музеїв. Цього року усі заходи об’єднує тема –«Майбутнє музеїв: відновлення і переосмислення».
Ми у Музеї історії електрифікації Львівщини радо запрошуємо в цей день на першу екскурсію оновленою та розширеною експозицією.
Маємо намір розповісти вам про історію електрифікації, еволюцію професій в енергетиці, зміни в суспільстві, які є наслідком процесів електрифікації.
Екскурсія відбудеться об 11:00 год. Захід є безкоштовним, при цьому реєстрація є обов’язковою. Кількість місць обмежена.
UPD: Маємо сформовану першу групу, тому пропонуємо додаткову екскурсію о 15:00 год.
Зареєструватись...

Читати »

Кінолекторій з Юрієм Овсінським – перегляд фільму “Іоанна — жінка на папському престолі”.

06.05.2021 | 12:48

6 травня о 17:00 год., ми чекаємо Тебе на нашому кінолекторії!
Будемо переглядати фільм “Іоанна — жінка на папському престолі”, а прокоментує його Юрій Володимирович Овсінський, доцент кафедри історії середніх віків та візантиністики.
Цікаво? Реєструйся швиденько, поки ще є місця!
Увага
У нас інша локація! Цього разу зустрінемось не в стінах Університету, а за адресою вул. Замкнена, 9!
Це не далеко від нашого ЛНУ 
Якщо у Тебе виникли питання, звертайся до @oks_author або @StPykh (Telegram)

Читати »

Розклад роботи ЕК у 2021 р. (ОС “бакалавр”)

06.05.2021 | 12:45

Розклад складання державного іспиту “Всесвітня історія” студентами денної та заочної форми навчання спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія)
Розклад складання державного іспиту “Історія України” студентами денної та заочної форми навчання спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія)
Розклад складання державного іспиту “Всесвітня історія” студентами денної та заочної форми навчання спеціальності 032 Історія та археологія та напряму підготовки 6.020302 Історія
Розклад складання державного іспиту “Історія України” студентами денної та заочної форми навчання спеціальності 032 Історія та археологія
Розклад захисту бакалаврських кваліфікаційних робіт студентами денної форми навчання спеціальності 054...

Читати »

Історичний факультет – 360 подарунків до 360-ліття Університету

05.05.2021 | 20:14

У списку подарунків:

Тахеометр та комплект для топографії – потрібний для детальної топографічної «прив’язки» пам’яток до місцевості. Використання в наукових публікаціях цієї інформації дасть можливість фахово представляти результати археологічних досліджень Львівського університету на міжнародному рівні.
Квадрокоптер – необхідний для висотної фото-відеофіксації процесу розкопок. У навчальному процесі прилад буде застосований в курсах польової археології з метою навчити студентів користуватися сучасними електронними засобами натурної зйомки, проводити фото і відео фіксацію як виявлених об’єктів, так і процесу розкопок.
Інтерактивна дошка – для практичної...

Читати »