Новини

Шановні випускники історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка!

23.02.2020 | 12:57

Звертаємося до Вас із проханням про меценатську підтримку створення сучасного Археологічного музею історичного факультету із широким застосування цифрових технологій.
У 2020 р. історичний факультет святкуватиме 80-річчя від часу створення. Однією з окрас факультету віддавна є Археологічний музей, початки колекції якого сягають 1880 р. З цього часу він функціонував у різних організаційних формах, а його фонди на сьогодні налічують понад 50 тис. музейних предметів. Більшість із Вас доклалися до поповнення музейної скарбниці Університету під час навчання на факультеті і проходження археологічних практик.
Остання реекспозиція музею...

Читати »

Записи вебінарів для працівників доступні для перегляду online

01.06.2020 | 18:58

Шановні колеги! Усі онлайн семінари для працівників, присвячені електронним системам, вебресурсам та електронному навчанню, що відбулися в травні, доступні для перегляду online.
🔹 Щоб переглянути записи, перейдіть за посиланням: https://itcentres.lnu.edu.ua/e-learning/courses/webinars/

Читати »