Факультет у медіапросторі

Історичний факультет колядує!

Gepostet von Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка am Mittwoch, 4. Januar 2017

Студенти історичного факультету вітають усіх з Днем Народження Тараса Шевченка, слова якого як ніколи актуальні.

Gepostet von Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка am Donnerstag, 9. März 2017

Стежками війни. У Франковому виші студенти та волонтери проводять спеціальні зустрічі з українськими захисниками. Під час спілкування – записують історії тих, хто не побоявся поїхати на Схід боронити рідну землю від загарбника. Загалом в скарбничці університету вже більше десяти інтерв'ю.

Gepostet von Телеканал НТА am Montag, 3. Juli 2017

Поринь у світ археології! Кафедра археології ЛНУ імені І.Франка (проморолик від Дмитро Мостовий)

Gepostet von Ярослав Погоральський am Sonntag, 18. März 2018

Книжки

В Запоріжжі презентували підручники «Історія України і світ» та «Громадянська освіта». Вчителям шкіл та викладачам в коледжах і профтехучилищах пропонують викладати історію нашої держави в контексті світової та разом з основами громадянської освіти. Цей курс більш інтерактивний та розрахований на сучасну молодь. Не всі вчителі готові до змін у програмі, кажуть автори підручника, але є й новатори, серед них й запоріжці.

Gepostet von Суспільне Запоріжжя am Donnerstag, 31. Mai 2018

Хочеш стати істориком чи соціологом? ?? Усе найцікавіше про історичний факультет вже чекає тебе у нашій розпаковці!ℹ Більше інформації про умови вступу 2020, особливості навчання і кар’єрні перспективи розповімо 22 липня!? Реєструйся на онлайн-фестиваль для вступників: https://cutt.ly/3ozuXbF? Початок о 12:00 год. ? Зустрінемось на платформі ZOOM.? Додаткова інформація щодо участі буде надіслана усім зареєстрованим учасникам на електронну пошту вказану при реєстрації.Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка

Gepostet von ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка am Samstag, 18. Juli 2020

У багатьох випадках саме єврейські фахівці були на найвищих посадах в ЗУНР — історик Олег Павлишин (подкаст)