Факультет у медіапросторі

Історичний факультет колядує!

Gepostet von Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка am Mittwoch, 4. Januar 2017

Студенти історичного факультету вітають усіх з Днем Народження Тараса Шевченка, слова якого як ніколи актуальні.

Gepostet von Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка am Donnerstag, 9. März 2017

Стежками війни. У Франковому виші студенти та волонтери проводять спеціальні зустрічі з українськими захисниками. Під час спілкування – записують історії тих, хто не побоявся поїхати на Схід боронити рідну землю від загарбника. Загалом в скарбничці університету вже більше десяти інтерв'ю.

Gepostet von Телеканал НТА am Montag, 3. Juli 2017

Поринь у світ археології! Кафедра археології ЛНУ імені І.Франка (проморолик від Дмитро Мостовий)

Gepostet von Ярослав Погоральський am Sonntag, 18. März 2018

Книжки

В Запоріжжі презентували підручники «Історія України і світ» та «Громадянська освіта». Вчителям шкіл та викладачам в коледжах і профтехучилищах пропонують викладати історію нашої держави в контексті світової та разом з основами громадянської освіти. Цей курс більш інтерактивний та розрахований на сучасну молодь. Не всі вчителі готові до змін у програмі, кажуть автори підручника, але є й новатори, серед них й запоріжці.

Gepostet von Суспільне Запоріжжя am Donnerstag, 31. Mai 2018