Літній табір “ФранкоCamp” для учнів 8-10 класів
24.07.2024 | 09:37
Якщо ви учень 8-10 класу, у вас є унікальна можливість відвідати ФранкоCamp.
Цей табір допоможе вам визначитися з майбутньою професією, а також покращити лідерські якості. Саме тут ви ознайомитеся з різними факультетами та матимете змогу відвідати найцікавіші куточки Львівського університету.
До речі, між насиченими заходами будуть перерви, тож у вас також буде можливість обмінятися думками та навіть знайти нових друзів.
Всі учасники табору стануть почесними амбасадорами університету у своїх школах!
Не пропустіть свій шанс! Реєструйтесь на ФранкоCamp, який відбудеться 8-9 серпня у ЛНУ ім. І. Франка за цим покликанням: https://forms.gle/cLgvPTAaCSiRGgCe7
Чекаємо!