Благодійна акція “Стань Святим Миколаєм для дітей”

13.12.2022 | 11:34

Студентська рада історичного факультету організовує важливу ініціативу з метою допомоги онкохворим діткам. Ми створили благодійну кампанію на фонді «Tabletochki»,  аби зібрати якомога більшу суму для тих, хто потребує нашої допомоги. Усі ми зараз переживаємо складні часи, але розуміємо, що ці діти борються з двома ворогами: з росією та раком одночасно. Вони – герої, які борються за своє життя щодня, а ми з вами можемо допомогти їм у цьому! Якщо кожен з вас буде кожного дня надсилати принаймні 10 гривень на рахунок, то ми зможемо врятувати не одне життя. Кампанія буде відкрита з 9 по 19 грудня. Також ми будемо організувати події, вилучені кошти з яких, будуть надходити до фонду. А це означає, що ви можете весело та цікаво провести час, при цьому допомагаючи дітям. Тому не забувайте реєструватись на наші нові івенти та робити навіть найменші внески, які можуть врятувати чиєсь життя!

Творимо добро разом.