День студентського самоврядування

12.05.2023 | 13:13

У нас гарні новини для активних студентів Франкового університету, адже маємо приємність запросити вас на Перший День Студентського самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка.

Це не просто свято, а й можливість познайомитися із очільниками Студентського уряду та Студентських рад усіх каденцій, поспілкуватися з командами, що творили життя Університету кілька років тому й укотре надихнутися силою та величчю українського активного студентства.

Зрештою, десятки активних студентів різних поколінь зберуться у стінах рідної альма-матер — хіба це не прекрасно?

Коли? 12 травня о 13:30

Де? Актова зала Університету

Дата, між іншим, не випадкова, адже 12 травня 2005 року був заснований Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка! Отож, будемо мати подвійне свято.

Щиро запрошуємо всіх активних студентів! Відчуваємо, такий обмін досвідом на емоціями точно додасть сили та натхнення при нашій подальшій роботі!