День відкритих дверей ЛНУ ім. І. Франка

28.10.2019 | 10:49

?Нумо знайомитися!?

?16 листопада у Львівському університеті відбудеться справжнє свято для абітурієнтів та їх батьків!

Тут дізнаєтеся про найважливіше:
? як обрати спеціальність
? які освітньо-кваліфікаційні рівні можна здобути в Університеті (“молодший спеціаліст”, “бакалавр”, “магістр”)
? які предмети ЗНО потрібно складати для вступу

?А ще ми розповімо про кар’єрні перспективи та спеціальності, що найбільш затребувані серед роботодавців!

? Дууууже корисний сюрприз для старшокласників: під час заходу матимете змогу пройти профорієнтаційне онлайн-тестування, щоб визначити, які професії підходять саме вам!?

? Приходьте! Ми допоможемо обрати перспективну та цікаву професію!

?️ Попередня реєстрація обов’язкова: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfprXgZaiNhpHACwMqnPzRMTfArpAVrPuNTttEzT_ynItmdww/viewform?vc=0&c=0&w=1

? Р.S. Серед усіх, хто зареєструється і прийде на День відкритих дверей буде проведено розіграш! Троє щасливчиків отримають подарунки від крамнички брендових речей Franko Store

?Коли? Субота, 16.11.2019
?Де? м. Львів, вул. Університетська, 1.
?Початок о 10:00 год.