Дмитру Пугачу та Христині Нищей вручили премії Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної ради

22.11.2019 | 09:58

18 листопада 2019 року у приміщенні Львівського Будинку вчених представники Львівської обласної державної адміністрації і Львівської обласної ради з нагоди Міжнародного дня студента нагородили найкращих вихованців закладів освіти регіону.

Під час заходу голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський зазначив, що йому надзвичайно приємно вітати найактивніших і найталановитіших студентів Львівщини. «На вас сьогодні покладено великі сподівання і саме тепер – ваш найкращий час для розвитку. Пам’ятайте: немає нічого неможливого, тому завжди йдіть уперед і ніколи не зупиняйтеся. Максимально використовуйте час студентства, спілкуйтесь із розумними, відомими, впливовими людьми, для того, аби колись бути на їхньому місці», – наголосив Маркіян Мальський.

Також студентів зі святом привітав заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима. «Переконаний, мине зовсім небагато часу і ви зможете застосувати ваші знання, ваш професіоналізм на благо нашої  рідної країни. Бажаю усім успіху, реалізації задуманого та руху лише вперед!» – зазначив Юрій Гудима.

Після вітальних слів розпочалося вручення премій студентам, які відзначилися у навчальній і науковій роботі, беруть активну участь у громадському житті Університету, міста та області. Загалом цьогоріч обласні й іменні премії отримали 34 студенти Львівського університету.