До уваги користувачів бібліотеки

17.03.2022 | 11:16

Шановні читачі!

Згідно з наказом ректора Львівського національного університету імені Івана Франка № О-20 від 10 березня 2022 року «Про особливості організації освітнього процесу» режим дистанційного навчання у другому семестрі 2021/2022 навчального року триватиме з 14 березня2022 року до видання окремого наказу.

Відповідно до вищезгаданого наказу Наукова бібліотека обслуговуватиме щоденно з 10.00 до 18.00, субота та неділя – вихідні дні:

– структурний підрозділ НБ на вул.Драгоманова, 5 (корпус № 1) обслуговує користувачів у змішаному форматі;

– структурний підрозділ НБ на вул.Драгоманова, 17 (корпус № 2) та бібліотеки факультетів обслуговують користувачів дистанційно.

Запрошуємо Вас до дистанційного спілкування на віртуальних ресурсах університетської бібліотеки:

Електронна адреса: library@lnu.edu.ua

Вебсайт: lnulibrary.lviv.ua