Довідник першокурсника

31.08.2023 | 10:06

Чим іспит відрізняється від заліку? Яка система оцінювання в Університеті? Які є творчі колективи?

Турбують ці та низка подібних запитань? Ловіть «Довідник першокурсника» — матеріал, що допоможе вам не лише не загубитися в Університеті, а й відшукати там себе!

«Довідник першокурсника» містить інформацію для студента кожного факультету: від прізвища та контактів декана — до порад, що варто придбати до початку навчального року. Так, тепер аби дізнатися про можливості на факультеті, не обов’язково вичитувати сайти чи допитувати старшокурсників, адже відповіді на найчастіші запитання наявні в «Довіднику».

📎Якщо ж певної важливої інформації ви там не знайдете, звертайтеся до нас в приват. Так ми оновлюватимемо матеріали.

📌Як скористатися «Довідником»?

Ви можете завантажити матеріал, перейшовши за покликанням https://drive.google.com/…/1d4p8TLfCVC6LlgugisG9vqigMy4… та обравши свій факультет.

Студентський уряд робить усе, аби допомогти вам сміливо та впевнено почати нове — студентське — життя!