Електронна версія збірника документів “Східна торгівля Львова в середині ХVІ – першій половині ХVІІ ст.” відтепер доступна на сайті Історичного факультету

14.11.2022 | 21:46

Раді представити електронну версію зібрника документів “Східна торгівля Львова в середині ХVІ першій половині ХVІІ ст.”. Збірник підготований колишнім працівником нашого факультету к.і.н. Володимиром Кривоносом за участі проф. Р.М. Шуста, с.п. доц. М.І. Чорного та колишньої працівниці факультету старшї викладачки Н.М. Царьової.

До збірника включено документи з фондів Центрального державного історичного архіву України у Львові, що висвітлюють торгівлю Львова із містами Близького Сходу , які входили до складу Османс ької імперії.

Зацікавлені можуть ознайомитися з повною версією збірника за посиланням нижче:

Східна торгівля Львова в середині ХVІ першій полови ні ХVІІ ст.: збірник документів / Упорядник В . П . Кривонос . Львів : ЛНУ імені Івана Франка , 2018. 569