Факультет відвідав вертеп, організований студентами-філологами

27.12.2019 | 09:12

Зимовий екзаменаційний період, як і закінчення року, може бути легким, приємним, сповненим позитивних вражень та емоцій. 26 грудня студенти філологічного факультету проклали колядкову стежку до сердець тих, хто навчає та навчається у Франковому Університеті, подарували різдвяну містерію усім, хто був в оселях, що трапилися дорогою колядникам. Вертеп розпочав засідання вченої ради філологічного факультету, потішив колег-побратимів історичного факультету, зігрів віншівками та дотепами світлицю Проректора, завітав у домівки кафедр польської та слов”янської філології, українського прикладного мовознавства, кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства.
Дякуємо дорогим талановитим першокурсникам за даровані відчуття справжньої різдвяної радості!  Веселих усім свят!!!

Учасники вертепу: Банах Софія-Любов (ФЛУ-11), Дика Марта (ФЛУ-11), Зуб Юлія (ФЛУ-11), Іващишин Наталя (ФЛУ-11), Ляска Анастасія (ФЛУ-11), Набит Христина-Стефанія (ФЛУ-11), Пароля Віра (ФЛУ-11), Рапова Анастасія (ФЛУ-11), Репеха Соломія (ФЛУ-11), Самогольська Софія (ФЛУ-11), Явна Олена (ФЛУ-11), Лесонін Любомир (ФЛУ-12), Пікас Віра (ФЛУ-12), Ванюк Юстина (ФЛТ-11), Затула Катерина (ФЛТ-11), Мостовий Тарас (ФЛТ-11), Паньків Ольга (ФЛТ-11), Трухачев Леонід (ФЛТ-11), Дудинець Зоряна (ФЛК-11).