Фотозвіт фінального дня літньої школи “Місто, люди, спадщина: історичними шляхами Львова”

23.06.2023 | 18:45

23 червня пройшов останній день літньої історико-археологічної школи “Місто, люди, спадщина: історичними шляхами Львова” співорганізаторами якої виступили історичний факультет Університету та Львівська обласна Мала академія наук. Після екскурсії, присвяченої археологічній спадщині Львова, яку провів аспірант історичного факультету Дмитро Мостовий, у медіацентрі “Україна” у приміщенні Львівського туристичного офісу відбулось закриття літньої школи. До учнів звернулись заступник декана історичного факультету Віктор Гуменний, співробітник Львівського туристичного офісу Євген Гулюк та директорка Львівської обласної Малої академії наук Іванна Бородчук, які відзначили здобутки учнів впродовж п’яти насичених подіями і мандрами днів. Учасники школи презентували свої тематичні проекти, які вони виконували впродовж тижня, та отримали сертифікати про участь у Школі. Пропонуємо Вашій увазі короткий фотозвіт з останнього дня діяльності Школи.