Фотозвіт третього дня літньої школи “Місто, люди, спадщина: історичними шляхами Львова”

22.06.2023 | 09:56

21 червня 2023 року продовжила свою діяльність літня школа “Місто, люди, спадщина: історичними шляхами Львова” співорганізаторами якої виступили історичний факультет Університету та Львівська обласна Мала академія наук. Учасники школи відвідали Підземелля Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла де співробітник ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова» Євген Гулюк провів тематичну екскурсію Підземеллям. Учні, які долучились до Школи, мали змогу ознайомитись з проблемами сакрального життя ранньомодерного Львова, питаннями його історичної топографії та вкотре зупинитись на діяльності його визначних уродженців та мешканців подекуди поглянувши на них під досить несподіваним кутом. Після екскурсії, учасників чекав захопливий квест “Як риба в місті”. Пропонуємо Вам короткий фотозвіт третього дня діяльності Школи.