І Міжнародна наукова конференція «Польща та Україна в умовах радикальних соціальних змін. Діагнози та знаки запитання»

19.12.2019 | 09:43

Інститут філософії та соціології Педагогічного університету ім. Комісії Національної Освіти у Кракові

Інститут політичних наук при Педагогічному університеті ім. Комісії Національної Освіти у Кракові

та співорганізатори:

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

мають честь запросити Вас до участі у роботі

І Міжнародної наукової конференції «ПОЛЬЩА ТА УКРАЇНА В УМОВАХ РАДИКАЛЬНИХ СОЦІАЛЬНИХ ЗМІН. ДІАГНОЗИ ТА ЗНАКИ ЗАПИТАННЯ» під Почесним патронатом ректора Педагогічного університету ім. Комісії Національної Освіти у Кракові проф. Казимежа Карольчака

Краків, 26-27 лютого 2020 р.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:

Осіб, зацікавлених вучасті у конференції, просимо зареєструватися до 15.01.2020 р.за допомогою гугл-форми: https://docs.google.com/forms/d/1FSsyYtOHOqNoT-WPKILWzbe7c4d2T2sOxyaQEs7-Tls/viewform?ts=5dd24825&edit_requested=true&fbclid=IwAR12d9lq5c_OXEI_JUUzlAStMYrSBXEY7H3Gn6HNO-ceq57RP4BvdoM8Swk

Дедлайни:

• до 15.01.2020 р. -реєстраціязаявки із заголовком статті та короткою анотацією;

• до 15.01.2020 р. – інформування аплікантів про включення поданих тем доповідей;

• до 30.01.2020 р. –оплата організаційного внеску за участь у конференції у формі переказу на рахунок;

• до 10.02.2020 р. – розсилка учасникам програми конференції.

Організаційний внесок за участь у роботі конференції:

• Оплата за за участь у конференції для польських учасників – 350 злотих

• ДЛЯ ДОКТОРАНТІВ – 150 злотих

• ДЛЯ УЧАСНИКІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ – 150 злотих (35 € )

Просимо зважати на те, що нижча вартість oргвнеску для українських та білоруських учасників є лише за умови їх приналежності до установ з цих країн. Якщо вони працюють в інших країнах, сума оргвнеску становить 350 злотих.

Нижче наводяться номери банківських рахунків для переказу плати за конференції. Будь ласка, введіть “ім’я та прізвище + DK-112” у призначенні переказу.

Для безготівкових розрахунків ми надаємо базовий номер університету: PEKAO S.A. 71 1240 4722 1111 0000 4852 4687.

Для безготівкових розрахунків (іноземний переказ) ми надаємо номер рахунку: PEKAO S.A. IBAN PL 78 1240 4722 1978 0000 4851 6422, код SWIFT: PKOPPLPW.

В рамках оплати організаційного внеску ми надаємо харчування, забезпечуємо брейк-каву та опублікуємо матеріали конференції. Ми також пропонуємо допомогу в пошуку житла на час проведення конференції.

Матеріали конференції будуть опубліковані після позитивних відгуків у колективній науковій монографії, виданій Видавництвом Педагогічного університету, яка є у списку публікацій Міністерства науки та вищої освіти.

Робочі мови конференції: польська, українська та російська.

КОНТАКТ З ОРГАНІЗАТОРАМИ:

За додатковою інформацією звертайтеся до голови оргкомітету Матеуша Каміонки.

Е-mail: mattkamionka@gmail.com,

Facebook:www.facebook.com/mateusz.kamionka.9