Інформація, щодо надання освітніх послуг здобувачам, заклади вищої освіти яких розташовані у зоні проведення бойових дій та надання освітніх послуг якими тимчасово призупинено

21.03.2022 | 12:04

В рамках внутрішньої академічної мобільності Львівський національний університет імені Івана Франка надаватиме освітні послуги здобувачам, заклади вищої освіти яких розташовані у зоні проведення бойових дій та надання освітніх послуг якими тимчасово призупинено.

Відповідний Наказ № О-22 «Про організацію надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти ЗВО, які тимчасово припинили надавати освітні послуги, зарахованих в рамках внутрішньої академічної мобільності» підписав Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник сьогодні, 17 березня 2022 року.