Інтелектуальна гра «Ліга Франка»

06.10.2023 | 10:46

Зовсім скоро — День Львівського національного університету імені Івана Франка!

З нагоди цього Студентський уряд організовує «Лігу Франка» — інтелектуальну гру, де всі — і студенти, і викладачі — матимуть змогу позмагатися за звання найкращого знавця університетських таємниць.

Цікаві й креативні запитання про особливі факти з історії нашої альма-матер чекатимуть на команди з кожного факультету. До речі, до кожної «дрімтім» будуть входити як студенти, так і викладачі певного факультету, тож «Ліга Франка» стане ще й чудовою можливістю для об’єднання студентства та викладачів.

Коли? 11 жовтня о 17:30 год.

Де? Наукова бібліотека Університету (вул. Драгоманова, 5).

Відчуваєте, що можете стати учасником команди-представника вашого факультету на «Лізі Франка»? Звертайтеся до голови Студентської ради свого факультету, аби долучитись до складу команди. Лише радимо поспішити: подейкують, охочих буде чимало та кількість місць обмежена.

Зичимо успіхів! І нехай переможуть найрозумніші!