Інтенсив “ERASMUS+: від ідеї до успішної заявки»

19.11.2023 | 13:50

Відділ розвитку та фандрейзингу запрошує працівників, студентів, аспірантів Львівського університету на дводенний інтенсив “ERASMUS+: від ідеї до успішної заявки».

Упродовж двох днів ви дізнаєтесь, як працювати зі заявкою в конкурсах програми ERASMUS+ — Capacity Building in Higher Education (CBHE) і Jean Monnet.

📌Де шукати можливості програми ERASMUS+, як шукати партнерів та який консорціум буде виграшний у проєкті;

📌Від ідеї до написання: як сформулювати опис проєкту, прописати мету, цілі, завдання, індикатори, результати;

📌Логічна матриця: що це таке і для чого вона потрібна?

📌Загальна логіка побудови бюджету.

Щойно ви прочитали частину того, що чекає вас на інтенсиві. Інтенсив підходить для всіх: якщо вже маєте досвід, але хочете вдосконалювати свої вміння; завжди хотіли спробувати себе у проєктній діяльності, але щось завжди зупиняло.

Коли: 29-30 листопада 2023 року

Де: змішаний формат (офлайн/онлайн)

Мова: українська

Спікери інтенсиву: викладачі Львівського університету, які мають досвід написання і реалізації успішних проєктів.

Реєстрація: https://forms.gle/AiFhHgT9QqMVhw6K8

Можна зареєструватись до 25.11.2023 р.