International Excellence Scholarship Program (IES)

06.05.2022 | 09:39
International Excellence Scholarship Program (IES) – Ця програма дає студентам та аспірантам можливість поглибити свої знання в найкращих університетах Німеччини ( HU BerlinFU Berlin, HWR Berlin, University of Potsdam ). Під час 6-місячного перебування стипендіати братимуть активну участь у житті асоціації. Вони також на власні очі відчуть німецьку культуру через культурні заходи та громадські зустрічі. Крім того, стипендіати беруть участь у супутніх та розвиваючих заходах програми, які вони допомагають формувати.За програмою IES COPERNICUS BERLIN пропонує повні та часткові стипендії .1) Повна стипендія покриває такі витрати учасників програми:

• Одноразові «вітальні» гроші та щомісячні кишенькові гроші.
  • Витрати на подорож і медичне страхування будуть відшкодовані.
  • Плата за зарахування, страхування відповідальності, навчальні поїздки, заходи, мовні курси та проживання буде оплачуватися безпосередньо COPERNICUS BERLIN.

2) За допомогою часткової стипендії COPERNICUS BERLIN покриває такі витрати учасників програми:

• Одноразові «вітальні» гроші та щомісячні кишенькові гроші.

Детальніша інформація:1. https://www.copernicusberlin.de/ies

Кінцевий термін подачі: 15 червня 2022 року.