Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування у Віденському університеті (Австрія) в рамках програми Erasmus+

17.09.2019 | 15:53

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
Deadline – 21 жовтня 2019 року для студентів та аспірантів, 11 листопада 2019 року для викладачів

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ
Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври), I курсу магістратури та аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Історичний факультет
2. Факультет іноземних мов (тільки для спеціальності німецька мова і література)
3. Факультет міжнародних відносин (тільки для кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедри країнознавства і міжнародного туризму)
4. Філософський факультет (кафедра політології)
мають можливість навчатися у Віденському університеті упродовж 4 місяців у другому семестрі 2019/2020 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або німецькою мовою не нижче рівня В2.

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ
Відповідно до умов проекту викладачі таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Історичний факультет (кафедра давньої історії України та архівознавства, кафедра історії середніх віків та візантиністики, кафедра історії Центральної та Східної Європи, кафедра новітньої історії України, кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн, кафедра історичного краєзнавства)
2. Факультет іноземних мов (німецька мова і література)
3. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології)
4. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедра країнознавства і міжнародного туризму)
5. Філософський факультет (кафедра політології)
мають можливість пройти стажування у Віденському університеті упродовж 5 днів у другому семестрі 2019/2020 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути викладачем(кою) вище вказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти англійською або німецькою мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.