Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Тосканському університеті (м. Вітербо, Італія) в рамках програми Erasmus+

13.11.2019 | 09:29

Deadline – 27 листопада 2019 року (для студентів), 2 грудня 2019 року (для викладачів)

ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) та студенти І курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет
2. Історичний факультет
3. Факультет журналістики
4. Факультет культури і мистецтв
5. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)
6. Факультет управління фінансів і бізнесу
7. Філософський факультет (кафедра філософії, кафедра історії філософії, кафедра історії та теорії культури)

мають можливість навчатися в Тосканському університеті упродовж 5 місяців у другому семестрі 2019/2020 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською мовою або італійською мовою не нижче рівня В2. Тосканський університет рекомендує, щоб апліканти на момент подачі аплікацій мали базовий рівень знання італійської мови (рівень B1), оскільки майже всі курси в даному університеті читаються виключно італійською мовою.

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ
Відповідно до умов проекту викладачі таких факультетів ЛНУ ім. Франка:

1. Історичний факультет
2. Факультет журналістики
3. Факультет культури і мистецтв
4. Філософський факультет (кафедра філософії, кафедра історії філософії, кафедра історії та теорії культури)

мають можливість пройти стажування в Тосканському університеті упродовж 5 днів у другому семестрі 2019/2020 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути викладачем вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти англійською або італійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: http://international.lnu.edu.ua/erasmus-tuscia-university/