Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Університеті імені Коменського в Братиславі (Словаччина) в рамках програми Erasmus+

19.09.2019 | 09:14

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
Deadline – 5 листопада 2019 року для студентів, аспірантів та викладачів

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври), студенти І курсу магістратури та аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет
2. Історичний факультет (кафедра соціології)
3. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедра країнознавства і міжнародного туризму, кафедра міжнародних економічних відносин, міжнародного економічного аналізу і фінансів)
4. Факультет культури і мистецтв
5. Факультет управління фінансами та бізнесу
6. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології)
7. Філософський факультет (кафедра політології, кафедра психології, кафедра теорії та історії культури)

мають можливість навчатися в Університеті імені Коменського в Братиславі упродовж 4 місяців у другому семестрі 2019/2020 н. р., а ВИКЛАДАЧІ вище вказаних факультетів мають можливість пройти стажування в Університеті імені Коменського в Братиславі впродовж 6 днів в другому семестрі 2019/2020 н. р.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.