Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Університеті Палацького в Оломоуці (Чехія) в рамках програми Erasmus+

18.03.2019 | 09:15

Deadline – 25 квітня 2019 року

ДЛЯ СТУДЕНТІВ:
Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет
2. Філологічний факультет
2. Філософський факультет (кафедра філософії, кафедра історії філософії, кафедра історії та теорії культури)

мають можливість навчатися у Університеті Палацького в Оломоуці упродовж 4 місяців у першому семестрі 2019/2020 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або чеською мовою не нижче рівня В2.

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ:
Відповідно до умов проекту викладачі таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет
2. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)
3. Факультет управління фінансами та бізнесу

мають можливість пройти стажування в Університеті Палацького упродовж 5 днів у першому семестрі 2019/2020 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути викладачем(кою) вище вказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти англійською або чеською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.