Конкурс на отримання стипендій на навчання у Віденському університеті (Австрія) в рамках програми Erasmus+

17.10.2022 | 17:21

Deadline – 28 жовтня 2022 року

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври), студенти I курсу магістратури та аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет

2. Механіко-математичний факультет

3. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

4. Факультет іноземних мов (тільки для спеціальності німецька мова і література)

5. Факультет міжнародних відносин (тільки для кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедри європейських і регіональних студій)

6. Факультет прикладної математики та інформатики

7. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології)

8. Філософський факультет (кафедра політології)

9. Юридичний факультет

мають можливість навчатися у Віденському університеті упродовж 4 місяців у другому семестрі 2022/2023 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;

– володіти англійською або німецькою мовою не нижче рівня В2.

УВАГА! Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію тільки за умови наяності додаткових грантових коштів (стипендіальна підтримка не підтверджена). Просимо також звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на проїзд до Австрії, страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/