24.04.2019 | 10:46

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
Конкурс на отримання стипендій на навчання в Гумбольдтському університеті Берліна (м. Берлін, Німеччина) в рамках програми Erasmus+
Deadline – 16 травня 2019 року

Відповідно до умов проекту аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Історичний факультет
2. Факультет журналістики
3. Факультет іноземних мов
4. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедра країнознавства і міжнародного туризму)
5. Факультет культури і мистецтв
6. Філологічний факультет
7. Філософський факультет
мають можливість навчатися в Гумбольдтському університеті упродовж 4,5-5 місяців у першому семестрі 2019/2020 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або німецькою мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Деталі за посиланням