Конкурс на отримання стипендій на навчання в Лейпцизькому університеті (Німеччина) в рамках програми обмінів Еразмус+

19.03.2024 | 10:25

Deadline – 5 квітня 2024 року (включно)

Відповідно до умов проєкту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет

2. Історичний факультет

3. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

4. Факультет іноземних мов (кафедра німецької філології, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу – перша мова німецька)

5. Факультет міжнародних відносин (кафедра європейського права, кафедра міжнародного права, кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)

6. Факультет прикладної математики та інформатики

7. Факультет управління фінансами та бізнесу

8. Філологічний факультет

9. Філософський факультет

10. Юридичний факультет

11. Хімічний факультет

мають можливість навчатися в Лейпцизькому університеті впродовж 4 місяців у першому семестрі 2024/2025 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом(-кою) вищевказаних факультетів/кафедр ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти німецькою або англійською мовою не нижче рівня В2. Приймаючий університет рекомендує, щоб апліканти на момент подачі аплікацій мали рівень знання німецької мови не нижче B2, оскільки більша частина курсів на бакалавраті в даному університеті читається виключно німецькою мовою.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-leipzig-university/