Конкурс на отримання стипендій на навчання в Регенсбурзському університеті (Німеччина) в рамках програми Erasmus+

04.10.2023 | 09:20

Deadline – 20 жовтня 2023 року

Відповідно до умов проєкту студенти II та III курсу (бакалаври), студенти I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Економічний факультет

3. Історичний факультет

4. Механіко-математичний факультет

5. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

6. Факультет іноземних мов (кафедра німецької філології, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу – перша мова німецька)

7. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)

8. Факультет педагогічної освіти

9. Факультет прикладної інформатики та математики

10. Факультет управління фінансами та бізнесу

11. Фізичний факультет

12. Філологічний факультет

13. Хімічний факультет

мають можливість навчатися у Регенсбурзькому університеті впродовж 5 місяців у другому семестрі 2023-2024 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти німецькою мовою не нижче рівня В1 або англійською мовою не нижче рівня B2. ДЛЯ БАКАЛАВРІВ – Університет Регенсбурга рекомендує, щоб апліканти на момент подачі аплікацій мали базовий рівень знання німецької мови (рівень B1), оскільки переважна більшість курсів в даному університеті на бакалавраті читаються виключно німецькою мовою.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд до Німеччини за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/