Конкурс на отримання стипендій на навчання в Тюбінгенському університеті (Німеччина) в рамках програми Erasmus+

30.10.2023 | 09:54

Deadline – 10 листопада 2023 року (включно)

Відповідно до умов проєкту студенти II та III курсу (бакалаври), студенти I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Економічний факультет

4. Історичний факультет

5. Механіко-математичний факультет

6. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

7. Факультет журналістики

8. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

9. Факультет прикладної інформатики та математики

10. Факультет управління фінансами та бізнесу

11. Філософський факультет

12. Хімічний факультет

13. Юридичний факультет

мають можливість навчатися у Тюбінгенському університеті впродовж 5 місяців у першому семестрі 2023-2024 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом(-кою) вищевказаних факультетів/кафедр ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти німецькою або англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-eberhard-karls…/