Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Гронінгена (Нідерланди) в рамках програми Erasmus+

27.02.2019 | 09:34

Deadline – 28 березня 2019 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври) та аспіранти мають можливість навчатися в Університеті Гронінгена упродовж 5 місяців у першому семестрі 2019/2020 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути cтудентом (кою)/ аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською мовою (для курсів англійською мовою) не нижче рівня В2 або нідерландською мовою (для курсів нідерландською мовою) не нижче рівня B2/C1. УВАГА! Приймаюча сторона визнає тільки три види офіційнійних сертифікатів з англійської мови – TOEFL, IELTS або CAE.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Деталі за посиланням