Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Гронінгена (Нідерланди) в рамках програми Erasmus+

20.09.2023 | 10:08

Deadline подачі документів – 4 жовтня 2023 року (включно)

Відповідно до умов проєкту студенти II та III курсів (бакалаври), I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Географічний факультет

2. Геологічний факультет

3. Економічний факультет

4. Історичний факультет (кафедра соціології)

5. Факультет журналістики

6. Факультет іноземних мов

7. Факультет культури і мистецтв

8. Факультет міжнародних відносин

9. Факультет управління фінансами та бізнесу

10. Філософський факультет

11. Юридичний факультет

мають можливість навчатися в Університеті Гронінгена упродовж 5 місяців у другому семестрі 2023/2024 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:– бути cтудентом (кою)/ аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською мовою (для курсів англійською мовою) не нижче рівня C1 або нідерландською мовою (для курсів нідерландською мовою) не нижче рівня С1. УВАГА! Приймаюча сторона визнає тільки такі види офіційних сертифікатів з англійської мови – TOEFL, IELTS, CAE та PTE.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/