Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща) в рамках програми Erasmus+

29.10.2021 | 10:21

Deadline – 22 листопада 2021 року

Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври), I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет

2. Факультет педагогічної освіти

мають можливість навчатися в Університеті Яна Длугоша упродовж 3 місяців у другому семестрі 2021/2022 н. р.

УВАГА! На форму академічної мобільності в другому семестрі 2021-2022 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) вище вказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;

– володіти польською або англійською мовою (для англомовних курсів) не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (800 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: