Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща) в рамках програми Erasmus+

25.01.2023 | 09:44

Deadline – 30 cічня 2023 року (включно)

Відповідно до умов проєкту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври), студенти I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет

2. Факультет педагогічної освіти

мають можливість навчатися в Університеті Яна Длугоша упродовж 3 місяців у другому семестрі 2022/2023 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою/аспіранткою вище вказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Можливі обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти польською або англійською мовою (для англомовних курсів) не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (800 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-jan-dlugosz…/