Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Ювяскюля (м. Ювяскюля, Фінляндія) в рамках програми Еразмус+

25.09.2023 | 16:54

Deadline – 6 жовтня 2023 року

Відповідно до умов програми студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Економічний факультет

4. Історичний факультет (кафедра соціології)

5. Механіко-математичний факультет

6. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

7. Факультет журналістики

8. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра європейських і регіональних студій)

9. Факультет педагогічної освіти

10. Факультет прикладної інформатики та математики

11. Факультет управління фінансами та бізнесу

12. Фізичний факультет

13. Філософський факультет

14. Хімічний факультет

мають можливість навчатися в Університеті Ювяскюля упродовж 5 місяців у другому семестрі 2023/2024 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою вищевказаних факультетів/кафедр ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/