Конкурс на премію імені Богдана Сольчаника від Профкому студентів з нагоди вшанування дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

13.02.2019 | 10:42

Оголошується конкурс на премію імені Богдана Сольчаника від Профкому студентів з нагоди вшанування дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Умови конкурсу: бути членом профспілки; подати у деканат історичного факультету документи, які підтверджують вашу активну участь у громадському житті факультету/Університету, участь у діяльності громадських організацій, волонтерство, організації заходів направлених на утвердження національно-патріотичного виховання; написання мотиваційного листа (чому саме ви заслуговуєте на премію?).
Документи можна подати у деканат історичного факультету до 13:00 год. 15 лютого.