Круглий стіл на тему «Культурна спадщина України, знищена та вкрадена росією»

22.05.2023 | 12:07

23 травня 2023 р. о 12 год. у приміщенні Археологічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться засідання круглого столу на тему «Культурна спадщина України, знищена та вкрадена росією».

У ньому візьмуть участь к. і. н., ст. н. с. відділу археології раннього залізного віку Інституту археології НАН України Евеліна КРАВЧЕНКО, к. і. н., н. с. відділу археології Криму та Північно-Західного Причорномор’я, учений секретар Інституту археології НАН України Сергій ТЕЛІЖЕНКО, к. ю. н., доцент кафедри давньої історії України та архівознавства Львівського національного університету імені Івана Франка Степан БІЛОСТОЦЬКИЙ.

Модератор заходу – к. і. н., доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Львівського національного університету імені Івана Франка Наталія БІЛАС.

Засідання відбудеться у змішаному форматі:

• офлайн за адресою м. Львів, вул. Університетська 1;

• онлайн на платформі Zoom за посиланням:

Код доступу: 7ETBd9