Кубок Ректора з футзалу

24.04.2023 | 16:08

До Всеукраїнського дня футболу Франковий університет організовує найзапекліше змагання року — «Кубок Ректора з футзалу»

Вже 28-29 квітня у Спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка за звання футболістів-чемпіонів змагатимуться 18 команд факультетів! Цікаво, кому ж вдасться вибороти титул переможця?

20 квітня відбулося жеребкування, під час якого було сформовано пари кваліфікаційного раунду та 1/8 фіналу цьогорічного «Кубка Ректора».

Учасники турніру мали нагоду поглянути на кубок переможця, а ті, хто не вірить у спортивні забобони, — навіть торкнутися до головного призу.

Також наголошуємо на благодійності заходу: відбуватиметься так звана «Битва факультетів», де кожен зможе не тільки підтримати свою команду донатами, але й здобути для неї перемогу та своєрідний приз. Виручені кошти будуть передані на потреби підрозділу аеророзвідки 218 об Тро. Детальніша інформація про це буде опублікована зовсім скоро.

Бажаємо гравцям успіху, сили та, звісно, перемоги!