Лекція “Батько січового руху: Кирило Трильовський”

06.05.2019 | 09:12

Запрошуємо Вас на 84 засідання міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi: Батько січового руху (до 155 річниці від дня народження Кирила Трильовського).
Доповідачі: Ігор Петрій – кандидат історичних наук, завідувач сектору бібліології Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка;
Іван Хома – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка»

Цьогоріч виповнюється 155 років від дня народження Кирила Трильовського – українського політичного і громадського діяча, засновника січового руху в Галичині. Приурочена до цієї нагоди лекція істориків Ігоря Петрія та Івана Хоми розповість, у тому числі на підставі маловідомих документальних джерел, про біографію Кирила Трильовського, його політичну та громадську діяльність, участь у подіях Першої світової війни та Перших визвольних змагань.

Захід відбудеться 7 травня о 16.00 в Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5).

Запрошуємо!