Літературно-акустичний вечір “Коли в любов втручається війна”

25.05.2023 | 10:55

Студентські ради історичного, філологічного та біологічного факультетів об’єдналися з метою проведення незабутнього літературника в надзвичайно атмосферному місці.

Уявіть: останній теплий травневий вечір, у повітрі витає романтика, талановиті люди зачитують свої поезії чи співають пісні, водночас допомагаючи нашим незламним військовим.

Щира та творча публіка, атмосферна локація, музика, почуття та натхнення — усе це про наш захід.

А проведення події в Італійському дворику — одному з найбільш естетичних місць Львова — дозволить назавжди закарбувати цей захід у пам’яті.

Ви зможете відволіктися від сесії, що все частіше нагадує про себе, провести час із задоволенням та користю, адже всі виручені кошти ми передамо на збір двох тепловізорів для бригади, в якій служить батько однієї зі студенток історичного факультету.

Тож чекаємо вас 31 травня о 17:30 год.

Вартість входу — від 70 гривень, проте за бажанням можете надсилати більше.

Реєстрація за посиланням!

До зустрічі!