Літня школа для студентів ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту NAWA (Польща)

23.04.2024 | 10:47

Deadline: 1 травня 2024 року (включно)

Ягелонський університет (м. Краків, Польща) за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA) пропонує для студентів I курсу магістратури та аспірантів денної форми навчання ЛНУ ім. Франка взяти участь в літній школі “Una Europa Student Congress”, яка відбудеться у Вільному університеті Берліна (Німеччина) упродовж 4 днів з 24 по 27 вересня 2024 року.

Після завершення програми студенти отримають сертифікат про участь та 3 кредити ECTS.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою магістратури/аспіранткою ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям програми виплачуватимуть грант, відшкодують витрати на проживання та проїзд до Німеччини за кошти проєкту.

Детальніше за посиланням