Літня школа Культурний інтелект, креативність та транснаціональні комунікації в епоху ШІ

30.06.2023 | 10:48

Львівський університет – координатор літньої школи Культурний інтелект, креативність та транснаціональні комунікації в епоху ШІ у рамках Альянсу європейських університетів ACROSS: European Cross-Border University, що відбудеться у Німеччині: набір відкрито!

Літня школа відбудеться 28 серпня – 1 вересня 2023 року в місті Хемніц. Школа має на меті сприяти культурно-орієнтованому та націленому на гуманітарну складову навчанню у вивченні штучного інтелекту, стимулюючи командні дослідження учасників через проєктну роботу.

Набір учасників відкрито, робоча мова школи – англійська.

Студенти Львівського університету отримають стипендії, які покриватимуть усі аспекти літньої школи. Для участі потрібно заповнити заявку Application form_2023 Summer School.docx та надіслати на summer_school2023@lnu.edu.ua

Кінцева дата прийому заявок – 25 липня 2023 року.

Детальніше: https://lnu.edu.ua/lvivskyy-universytet-koordynator…/