Літня школа з демократії: Україна на шляху до Європейського Союзу

13.03.2024 | 09:14

З 2 по 8 червня 2024 року в місті Вроцлав відбудеться “Літня школа з демократії: Україна на шляху до Європейського Союзу“, організована Вроцлавським університетом у партнерстві з Європейським університетським альянсом ARQUS та Польським національним агентством з питань академічного обміну (NAWA).

Літня школа відбудеться у замку Войновіце, розташованому поблизу Вроцлава. Участь у заході візьмуть близько 20 учасників, половина з яких представлятиме українські університети, а інша половина – члени Альянсу “Arqus”. Центральна тема школи – євроінтеграційний шлях України.

Аспіранти/кандидати наук до 30 років можуть подати свою кандидатуру, надіславши реферат обсягом 200-300 слів з обгрунтуванням на участь в школі до 18 березня 2024 року на електронну адресу: summerschool@uwr.edu.pl

Фінансові умови: транспортні витрати, проживання та харчування за рахунок приймаючої сторони.

Детальна інформація: https://international.lnu.edu.ua/litnia-shkola-z…/